Telif Hakkı Sözleşmesi

Sayın ziyaretçimiz,

İşbu web sitesi ve web sitesi içinde düzenlemiş olan tüm isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait haklar Endo Kollektif Şirketi’ne ait olup, anılan web sitelerinin kullanımı ile ilgili belirlenmiş şartlar aşağıdaki gibidir. Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Aksi halde siteye giren ve siteyi kullanan kişilerin işbu kullanım koşullarını kabul etmiş olduğu kabul edilecektir. Aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

Bu sitede yer alan bilgiler kapsamlı ve ayrıntılı değildir. Tüm çabalarımıza karşın, bu bilgiler tam, güncel ve herhangi bir durumun şartlarına uygulanabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle kusurumuz dışında oluşabilecek hatalar ve ihmallerden dolayı şirketimiz herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bilgilere dayanarak verilebilecek yanlış kararlardan, tamamen kararı alan kişi sorumludur. Endo Kollektif Şirketi, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giriş, sitenin kullanımı ya da içerikteki bilgiler nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı ya da diğer herhangi bir şekilde oluşabilecek kayıp ya da zarardan dolayı sorumlu tutulamaz. Endo Kollektif Şirketi tüm linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak şirketimiz web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, tasarımlar ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı Endo Kollektif Şirketi’ne aittir. Bu sitede Endo Kollektif Şirketi’ne ait, yer alan ve yer alacak metinler, animasyonlar, tasarımlar ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin izni alınmaksızın kullanılamaz. Web sayfasında yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, Endo Kollektif Şirketi’ne ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz.

Buna ek olarak, site içeriğindeki tüm malzemeler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Endo Kollektif Şirketi’nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz.

Şirketimiz herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. Şirketimiz kendi web sitesine veya herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İşbu web sitesinde yazılı olan bilgiler hiçbir şekilde Borçlar Kanunu çerçevesinde "teklif" olarak kabul edilmemekte ve Endo Kollektif Şirketi’ni bağlamamaktadır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Ayrıca, 5651 sayılı yasada da belirtildiği üzere, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@endokollektif.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirler.